Władysławów: Ciężka praca się opłaca!

Jakub Kalinowski

Jednorazowa nagroda sportowa Wójta Gminy Władysławów dla sportowców jest wyrazem uznania dla wysokich wyników sportowych oraz wkładu pracy na rzecz rozwoju sportu. Wyróżnionym sportowcem za osiągnięcia w 2021 r. został Jakub Kalinowski.

Jakub Kalinowski, mieszkaniec Chylina, jest członkiem Klubu Sportowego AZS AWF Warszawa i zawodnikiem sekcji lekkiej atletyki. Jest zawodnikiem młodym i perspektywicznym. Osiąga liczne sukcesy w Mistrzostwach Polski i zawodach, w obsadzie międzynarodowej zawsze kwalifikuje się do finałowej ósemki. Wśród wielu osiągnięć sportowych w 2021 r. wiodącym było zajęcie III miejsca w biegu na dystansie 60 m płotki w PZLA Halowych Mistrzostwach Polski w Toruniu.

Uroczyste wręczenie jednorazowej nagrody sportowej w kwocie 1.000,00 zł Jakubowi Kalinowskiemu miało miejsce w dniu 25 lipca 2022 r. w Urzędzie Gminy we Władysławowie przez Wójt Gminy Elżbietę Klanowską, Przewodniczącą Rady Gminy Krystynę Michalak oraz Skarbnik Gminy Marzenę Ressel.

Serdecznie gratulujemy Jakubowi. Niech otrzymana nagroda będzie motywacją do dalszego rozwoju, doskonalenia wiedzy i umiejętności sportowych oraz źródłem samych sukcesów.

źródło: wladyslawow.pl

Tuliszków: Konkurs na najładniejszą dożynkową deko...
Władysławów: 32 piesza pielgrzymka konińska przez ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 06 października 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.