Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Władysławów: Druhowie ruszyli na boisko

Turniej Piłki Halowej OSP Władysławów

W strażakach z gminy Władysławów drzemie sportowych duch. Udowadniają to nie tylko podczas zawodów sportowo-pożarniczych. O tym, że druhowie świetnie radzą sobie nie tylko w trakcie akcji gaśniczych, ale również na boisku można było przekonać się podczas niedzielnego (9 lutego) Gminnego Turnieju OSP w Piłce Nożnej.

Gospodarzem niedzielnego turnieju była jednostka z Kun i to właśnie na tamtejszej sali sportowej przyszło zmierzyć się strażakom ochotnikom z terenu całej gminy. Do rywalizacji przystąpiło pięć drużyn reprezentujących OSP Chylin, OSP Jabłonna, OSP Kuny, OSP Władysławów oraz OSP Wyszyna. Wszystkie drużyny prezentowały bardzo wyrównany poziom, a sportowa rywalizacja przebiegała przede wszystkim w duchu fair play.

Pod rozegraniu wszystkich meczów i podliczeniu punktów było już jasne, że zwycięzcą turnieju została drużyna gospodarzy i puchar za pierwsze miejsce trafił do reprezentacji OSP Kuny. Druga pozycja przypadła zawodnikom z OSP Chylin, a trzecie miejsce zajął zespół OSP Wyszyna.

Wideo: Półmaraton Towarzyski w wyśmienitej atmosfe...
Uwaga! Ostrzegamy przed silnym wiatrem!

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 19 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.