Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Władysławów: Jakub Kalinowski na podium podczas Halowych Mistrzostw Polski

Jakub Kalinowski

W dniu 21 lutego odbyły się Halowe Mistrzostwa Polski Lekkoatletyki na których startował mieszkaniec gminy Władysławów Jakub Kalinowski. Zdobył on miejsce na podium czego serdecznie gratulujemy!

Jakub Kalinowski zdobył brązowy medal w kategorii młodzieżowca, w biegu na 60m przez płotki, natomiast w kategorii senior zajął ostatecznie 7 miejsce.

Jakub pochodzi z gminy Władysławów gdzie zaczynał trenować w UKS Skoczek Władysławów, a obecnie reprezentuje AZS-AWF Warszawa.
Gm. Turek: Zima topi samorządowe fundusze
Przykona: Zmarł Stanisław Bryl, były przewodnicząc...