Władysławów: Od piłki nożnej po biegi dla twardzieli. 15 lat LZS Baszta Wyszyna

Baszta Wyszyna

Od 15 lat Ludowy Zespół Sportowy Baszta Wyszyna z gminy Władysławów angażuje mieszkańców do włączania się w inicjatywy promujące sport i zdrowy styl życia. Jubileusz obchodzono uroczyście w sobotę, 1 października.

Każdy jubileusz składania do podsumowań. Początek klubu z Wyszyny to przede wszystkim rozgrywki piłkarskie. Później dołączyły do tego wydarzenia biegowe - Wyszyńska Dziesiątka, Bieg Zimowy, wyborową 6, a także znany nie tylko lokalnie - Husar Race. Z okazji 15-lecia LZS Baszta Wyszyna dla tych, którzy w sposób szczególny wspierają aktywność w niewielkiej miejscowości przygotowano specjalne podziękowania. Otrzymali je Henryk Krawiec i Kazimierz Wiśniewski. Przyznano im brązowe odznaczenie LZS za zasługi dla rozwoju sportu na wsi.

Podziękowania trafiły również do sponsorów i samorządowców wspierających klub.

Europejski Tydzień Sportu w Szkole Podstawowej nr1...
Marian Mirosław Marczewski: Lewym okiem

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 07 grudnia 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.