Władysławów: Rodzinny piknik nie tylko dla motocyklistów

Tur Mot

Ostatnia wrześniowa sobota wynagrodziła minione pochmurne dni. Uczestnicy plenerowych imprez mieli okazję bawić się przy pięknej pogodzie i w pełni wykorzystać przygotowane atrakcje. Tak właśnie było podczas rodzinnego pikniku zorganizowanego przez klub Tur-Mot w Russocicach (gmina Władysławów).

Wydarzenie zorganizowane zostało z myślą o pasjonatach sportu enduro i trial .Tor w Russocicach już przed południe zaczął wypełniać się zawodnikami oraz publicznością. Jako pierwsi w szranki stanęli juniorzy, którzy z zapałem i w duchu fair play prezentowali swoje umiejętności. Po nich rywalizację rozpoczęli dorośli motocykliści, którzy zafundowali wszystkim obserwującym pełne emocji widowisko.

Nie zabrakło również atrakcji dla niezmotoryzowanych, a najmłodsi szczególnie cieszyli się z dmuchaj zjeżdżalni. Po zakończonej rywalizacji na wszystkich czekał poczęstunek i ognisko.


Władysławów: Radośnie i rodzinnie w Beznazwie
Europejski Tydzień Sportu w Szkole Podstawowej nr ...

Podobne wpisy

 

Komentarze 2

Gość - ***** *** w niedziela, 26 września 2021 12:42

Rysia z paskudnym wąsem ozdobę Kowali Pańskich idola rolasów nie zaprosili?

Rysia z paskudnym wąsem ozdobę Kowali Pańskich idola rolasów nie zaprosili?
Gość - Bartosik Sprzedajny w środa, 29 września 2021 20:19

Nie, tam też mnie nie lubią.

Nie, tam też mnie nie lubią.
Gość
sobota, 28 stycznia 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.