Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Władysławów: Sportowe zmagania i adrenalina, czyli eliminacje Mistrzostw Polski i Pucharu Polski Trial

Trial w Russocicach
Adrenalina, warkot silników i ekstremalne emocje towarzyszą I i II rundzie otwartych eliminacji Mistrzostw Polski i Pucharu Polski Trial. Zawody odbywają się na torze w Russocicach (gmina Władysławów). 
 
W Russocicach stawili się zawodnicy z całej Polski, aby rywalizować w eliminacjach Mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski w trialu. Sportowa impreza rozpoczęła się w sobotę, 13 maja. Jako pierwsi na starcie stawili się uczestnicy kategorii „Żak”, czyli najmłodsi sportowcy. Dla nich też przygotowano specjalny tor. Przed południem rozpoczęła się natomiast rywalizacja dorosłych. Wydarzenie o ogólnopolskiej randze przyciągnęło nie tylko samych zawodników, ale też publiczność, która z zapartym tchem obserwowała zmagania na wyznaczonych odcinkach.
 
Eliminacje zakończą się w niedzielę, 14 maja. Dla najlepszych przygotowano nagrody i puchary. Zawodnicy natomiast zadbają o to, aby również drugiego dnia nie zabrakło emocji i wrażeń. Organizatorem wydarzenia jest MKM Tur-Mot Turek Enduro & Trial we współpracy z Polskim Związkiem Motorowym i gminą Władysławów. 
Insp. Michał Grzelak przebiegł 39,44 km w Wings fo...
Władysławów: Aktywny maj, czyli rajd pieszo-rowero...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 25 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.