Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Władysławów: Strzeleckie zmagania radnych i sołtysów z gminy

Władysławów

Zawody Strzeleckie Radnych i Sołtysów to już w gminie Władysławów tradycja. W tym roku wydarzenie zorganizowano po raz dziesiąty, ale emocji jak zwykle nie brakowało.

Jak każdego roku organizatorem imprezy strzeleckiej był Urząd Gminy we Władysławowie oraz Gminny Ośrodek Kultury. Łącząc dobrą zabawę ze szczyptą rywalizacji uczestnicy zawodów, zarówno panowie, jak i panie, chwycili za broń i walczyli o miano najlepszego strzelca. Koleżeńska rywalizacja do ostatniej chwili trzymała wszystkich w napięciu. Wśród mężczyzn najcelniejszym okiem wykazał się Alfred Laskus, a kolejne pozycje zajęli Maciej Czaja i Mirosław Janiak. Strzeleckiej sprawności mężczyzn nie ustąpiły kobiety, które w swojej kategorii również pokazały kunszt i wolę walki okraszoną dużą porcją poczucia humoru. W kategorii kobiet zwyciężczynią okazała się Joanna Zarywna, druga lokata przypadła Sekretarz Gminy Annie Feliks, a trzecie miejsce zajęła Wójt Elżbieta Klanowska. Zwycięzców i zwyciężczynie uhonorowano pucharami oraz pamiątkowymi dyplomami.

Serdecznie gratulujemy wszystkim Strzelcom, którzy podjęli wyzwanie i stanęli do rywalizacji w X Zawodach Strzeleckich Radnych i Sołtysów.

źródło: wladyslawow.pl

Obwieszczenie Starosty Tureckiego
Brudzew: Zapraszamy na koncert "Od Nocy do Nocy"

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 25 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.