Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Władysławów: Tomasz Zydorkiewicz złotym medalistą Mistrzostw Polski

Tomasz Zydorkiewicz

Wspaniale dla Tomasza Zydorkiewicza z Władysławowa zakończyły się rozgrywane w Łodzi Mistrzostwa Polski Masters. W sobotę, 26 sierpnia wywalczył on złoto w skoku wzwyż.

Tomasz Zydorkiewicz ze sportem związany jest od wielu lat. Jako nastolatek trenował skok wzwyż w klubie Maraton Turek, jest też rekordzistą Zespołu Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich w tej dyscyplinie z wynikiem 210 cm. Później trenował w pierwszoligowym klubie Olimpia Poznań i tam udało mu się wywalczyć czwarte miejsce na mistrzostwach Polski seniorów. Jego rekord życiowy wynosi 218 cm. O sportowych sukcesach tego zawodnika pisaliśmy już wielokrotnie. Wiosną Tomasz Zydorkiewicz zdobył złoty medal w skoku wzwyż podczas Mistrzostw Polski Masters w Toruniu, a podczas Mistrzostwach Świata Masters znalazł się w czołówce lekkoatletów. Sobotnie zawody przyniosły kolejny sukces.

Pan Tomek zwyciężył w Mistrzostwach Polski Masters w skoku wzwyż, osiągając wynik 180 cm w kategorii 40-45.

Gratulacje!

Tuliszków: Dzień Dziabki w Grzymiszewie pełen atra...
Złote drużyny z powiatu tureckiego. KDP Kalinowa i...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 13 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.