Wyszyna i Dobra w sportowym projekcie

piłka nożna

Mieszkańcy gminy Władysławów kolejny raz będą mieć okazję wziąć udział w wyjątkowym projekcie i wspólnie starać się o sprzęt sportowy dla Szkoły Podstawowej w Wyszynie. Wydarzenie pod nazwą „100 orlików na następne stulecie Niepodległości – śladami wielkich sportowców” zostanie też zorganizowane w Dobrej.

Projekt 100 orlików na następne stulecie Niepodległości – śladami wielkich sportowców to zajęcia sportowo-rekreacyjne oraz ćwiczenia terenowe dostosowane do wieku uczestników. Na uczestników programu czekają różnorodne formy aktywności m.in. Nordic walking, badminton, palant, bulle, unihokej, ringo, dart ogrodowy, frisbee, wielobój rekreacyjny. Ćwiczenia połączone zostaną z zajęciami z elementami patriotycznymi dla rodzin z dziećmi, osób dorosłych i seniorów.

Zadanie realizowane będzie na 100 Orlikach w całej Polsce. Wyszyna znalazła się wśród sześciu miejscowości w Wielkopolsce, w których projekt będzie realizowany.

Zajęcia rozpoczynają się już w najbliższy piątek, 17 września o godz. 18.00 na boisku szkolnym w Wyszynie. Wszyscy chętni będą mogli aktywnie spędzić czas, a przy okazji zdobyć sprzęt sportowy dla miejscowej podstawówki. Na takich samych zasadach zajęcia będą również zorganizowane w Dobrej.

GKS Orzeł Kawęczyn z nowym zarządem
Brudzew: Niedziela pełna zabawy w Brudzyniu

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 19 października 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.