Władysławów: Zawody Strzeleckie Radnych i Sołtysów

Zawody Strzeleckie we Władysławowie

Już po raz kolejny Radni, obecnej i byłej kadencji, oraz Sołtysi z terenu gminy Władysławów spotkali się w Gospodarstwie Agroturystycznym w Russocicach, by stanąć do rywalizacji w VII Zawodach Strzeleckich Radnych i Sołtysów.

Jak każdego roku impreza strzelecka zorganizowana została przez Urząd Gminy we Władysławowie oraz Gminny Ośrodek Kultury. Zawody stały się już tradycją i po broń chwycili nie tylko panowie, ale i panie, by sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie.

Najcelniejszym okiem wśród mężczyzn wyróżnili się: Bartłomiej Wiśniewski, Dariusz Bartczak oraz Ryszard Wypych. Należy zaznaczyć, iż kobiety z zapartym tchem, silną wolą walki, próbowały dorównać mężczyznom, nie tylko oddając celne strzały do tarczy, ale przede wszystkim swoim poczuciem humoru doskonale łączyły nutkę rywalizacji w zawodach z wyśmienitą zabawą. W kategorii kobiet niekwestionowaną zwyciężczynią okazała się Pani Wójt Elżbieta Klanowska, pokonując nawet i niejednego pana. Wysokimi notami pochwalić się także mogą Ewa Janiak i Anna Kujawa.

Serdecznie gratulujemy wszystkim Strzelcom, którzy podjęli wczorajsze wyzwanie i sprawdzili jak to jest być prawdziwym żołnierzem!
źródło: wladyslawow.pl
Brudzew: W Janiszewie uczcili Matkę Boską Szkapler...
Tuliszków: Trzech tenorów w słońcu, chmurach i des...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 18 wrzesień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.