Worek medali dla naszych zawodników

Medalici-walk-kontaktowych

W dniu 14.10.2018 roku hala sportowa MOSiR w Kole gościła uczestników Pucharu Wielkopolski Kyokushin . Organizatorem imprezy był Kolski Klub Kyokushin-kan Karate-do, a współorganizatorem MOSiR w Kole. Organizację mistrzostw dofinansowała Gmina Miejska Koło. W zawodach wystartowało blisko 160 zawodników z 16 Klubów Polskiego Związku Karate.

Uroczystego otwarcia zawodów dokonał Prezes Zarządu Okręgowego Związku Karate Dariusz Jasiakiewicz wraz Prezesem Kolskiego Klubu Danielem Pakułą.
Z uwagi na dużą ilość zawodników w kumite i kata zawody rozegrano na dwóch matach, 20 sędziów reprezentujących startujące kluby dbało nad prawidłowym przebiegiem zawodów. Łącznie przeprowadzono ponad 90 walk kontaktowych z podziałem na kadetów, młodzików i juniorów młodszych. Podziękowania dla Burmistrza Turku, Burmistrza Tuliszkowa, Wójta Malanowa i Władysławowa za wsparcie swoich młodych mieszkańców trenujących w klubach i sekcjach karate. Podziękowania dla MSiT i OZK w Poznaniu za wsparcie finansowe Pucharu Wielkopolski.
karate jasiakiewicz
 
Gm. Turek: Mamy nieoficjalne wyniki. Znamy pierwsz...
Do godziny 17.00 w wyborach samorządowych wzięło u...
 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 20 październik 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.