Wychowanek MGKS "Tur 1921" Turek zawodnikiem III ligowego Sokoła Kleczew

Image_1

Wychowanek MGKS "Tur 1921" Turek Kuba Młynarski został zawodnikiem III ligowego Sokoła Kleczew. Zawodnik z Turku został wypożyczony na okres jednego roku.

Kuba zaczął przygodę z piłką od gry w zespole orlików Tura Turek. Następnie w kolejnych latach grał w starszych grupach wiekowych, będąc podstawowym zawodnikiem. W zespole grał na pozycji pomocnika, ale nominalną pozycją jest obrona. Przez długi czas trenerem Kubu był Dawid Jóźwiak, który ukształtował go na zawodnika. Główną cechą "Młodego", jak nazywali go koledzy z boiska jest pracowitość. Przez wiele lat posiadał największą frekwencję na treningach i meczach, co przełożyło się na rozpoczęcie gry w zespole seniorów w wieku 16 lat. Po pewnym czasie stał się podstawowym zawodnikiem zespołu seniorów, grając na pozycji środkowego obrońcy, zdobywając z drużyną awans do klasy okręgowej a następnie IV ligi.

Życzymy Kubie sukcesów w III lidze, wierząc, że już niedługo stanie się podstawowym zawodnikiem Sokoła Kleczew.
„Kino Oscarowe” na dziedzińcu Muzeum Miasta Turku
Wideo: Starosta Mariusz Seńko o inwestycjach drogo...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - bob w sobota, 11 sierpnia 2018 15:20

Tatuś prezes załatwił transfer ot i wszystko .

Tatuś prezes załatwił transfer ot i wszystko .
Gość
środa, 08 grudnia 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.