Wystartuj w największym biegu pamięci w Polsce

Tropem Wilczym

Miłośników sportu zapraszamy na bieg Tropem Wilczym, który odbędzie się w niedzielę, 3 marca. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych wystartuje o godzinie 12.00. Wydarzenie to nie tylko emocje sportowe, ale również chwila patriotycznego wytchnienia.

Pierwsza edycja Biegu Tropem Wilczym w Turku już w najbliższą niedzielę! Patronat nad imprezą biegową objął Burmistrz Miasta Turku oraz Wójt Gminy Turek, przy współudziale Nadleśnictwa Turek. Patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje portal iTurek.net

Liczba wolnych pakietów maleje, na obecną chwilę 91 amatorów ruchu na świeżym powietrzu potwierdziło swoje uczestnictwo w biegu. Będzie istniała możliwość zapisów na bieg po 28 lutego - w przypadku wolnych miejsc – w dniu biegu opłata wyniesie 30 zł.

Trasa biegu zlokalizowana jest na terenie leśnym. Zawodnicy spotkają się na parkingu leśnym przy Nadleśnictwie w Turku (ul. Chopina 70). Trasa poprowadzi leśnymi ścieżkami rekreacyjnymi.

Po biegu zapraszamy Wszystkich uczestników na ciepły posiłek, ognisko i wspaniałą zabawę.

Każdy uczestnik biegu głównego oraz i biegów towarzyszących towarzyszących na mecie otrzyma pamiątkowy dyplom oraz medal.

Opłata startowa wynosi 30 zł, zapisy na bieg:
Bieg główny 1963m
Bieg towarzyszący 7,2 km
Marsz NW

 

Harcerze obchodzili Dzień Myśli Braterskiej
Anna Marecka: Śmiechoterapia

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 08 lipiec 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.