Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

XX Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Karate Okręgowego Związku Karate w Poznaniu

XX-Mistrzostwa-Wielkopolski

W dniu 23 marca Wielkopolski Klub Karate w Malanowie kierowany przez sensei Daniela Pakułę 3 dan był organizatorem XX Otwartych Mistrzostw Wielkopolski Karate Okręgowego Związku Karate w Poznaniu.


W zawodach kyokushin karate wystartowało ponad 230 zawodników z 25 Klubów z województw opolskiego, łódzkiego, świętokrzyskiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, dolnośląskiego, śląskiego i wielkopolskiego . Zawody otworzył Wójt Gminy Malanów Ireneusz Augustyniak i Prezes Okręgowego Związku Karate Dariusz Jasiakiewicz.
 
Cała impreza sportowa była prowadzona na trzech matach w konkurencji kumite i kata pod nadzorem 25 licencjonowanych sędziów krajowych i związkowych, którym przewodził sędzia główny sensei Bogdan Jankowski 3 dan ze Zduńskiej Woli. Trzech pierwszych zawodników w swoich kategoriach wagowych otrzymało specjalnie odlewane medale mistrzostw. Łącznie przeprowadzono ponad 170 walk semicontact i fullcontact zgodnie z przepisami PFKS/PZK.
 
Podziękowania dla wszystkich sponsorów, osób zaangażowanych i rodziców dzieci trenujących, a szczególności dla samorządów, które wspierają kluby i sekcję karate kyokushin w naszym regionie. Przed nami już w 18 maja Puchar Wielkopolski który tym razem odbędzie się w Turku i następnie zawody we Wrocławiu, Rawie Mazowieckiej, Warszawie, Kole, Bydgoszczy, Skarżysko Kamienna, obozu w Belgii, Kowarach, Powidzu , Zakopanem i Tokio.
 
Tabela zawodnikow
 
Tuliszków: Znamy skład Rady Samorządu Mieszkańców ...
Informacja! Do Absolwentów LO w Turku- MATURA 1999

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 19 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.