XXVI Noc Samurajów

Noc Samurajów

W nocy z 23 na 24 listopada 2018 roku odbyła się XXVI Noc Samurajów w sali Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku przy ulicy Powstańców Wielkopolskich obok Osiedla Wyzwolenia.

W nocnym szkoleniu i zabawie uczestniczyło około 80 młodych karateków i judoków z sekcji Klubu. W trakcie wesołej zabawy odbyły się liczne konkursy muzyczne, sprawnościowe, tańca i wiedzy w których uczestniczyli młodzi zawodnicy.
 
Najmłodszy uczestnik Nocy Samurajów miał 4 lata, co zostało nagrodzone pamiątkową nagrodą Klubu Sportów i Sztuk Walk, która wręczył Prezes Dariusz Jasiakiewicz. Opiekę nad młodszymi zawodnikami sprawowali Joanna Grzybek, Ariel Więcławek, Waldemar Opitz i Daniel Pakuła.

Podziękowania za wsparcie miłej zabawy dla Burmistrza Turku Romualda Antosika, Elżbiety Rosiak, Antoniego Zesiuk, Remigiusza Tomczaka, PGKiM Turek, Jacka Kordylewskiego, Lako Dobra.
 
4 powody, dla których warto wykorzystywać kalkulat...
Zapraszamy na szkolenie „Split Payment - co warto...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 31 maj 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.