Zapraszamy na Halowy Turniej Piłki Nożnej. Strażacy powalczą o puchar Komendanta Głównego PSP

Piłka nożna

Serdecznie zapraszamy do kibicowania podczas Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Ufundowany Przez Komendanta Głównego Państwowego Straży Pożarnej. Emocje, dobra zabawa i aktywny wypoczynek. To i wiele więcej już niebawem.

Turniej odbędzie się w sobotę, 17 grudnia w Hali Widowiskowo- Sportowej przy ulicy Parkowej w Turku. Oficjalne otwarcie imprezy nastąpi o godzinie 14.00.

O zwycięstwo walczyć będą Ochotnicza Straż Pożarna w Żdżarach, Komenda Miejska PSP w Koninie, JRG 15 Warszawa, KM PSP w Kaliszu, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pleszewie, OSP KAWĘCZYN, JRG 3 POZNAŃ, Ochotnicza Straż Pożarna w Perzowie, KP PSP TUREK, OSP Bełdów.

Zapowiadają się niesamowite emocje. Dlatego już dziś zapraszamy wszystkich sympatyków do kibicowania.

O to, by każdy uczestnik turnieju mógł wypić ciepłą herbatę, dobrą kawę i spróbować pysznych ciast zadba KGW Wojciechowianki Wojciechów.

Zapraszamy!

Drożyzna i ciężkie czasy dla oświaty czyli Konfere...
Dokonano kradzieży artykułów spożywczych i przemys...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 08 grudnia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.