Zapraszamy na rajd rowerowy „Śladami umocnień Przedmościa Koło”

Rajd Rowerowy

Samorząd Miasta Turek, Muzeum Miasta Turku im. Józefa Mehoffera, PTTK oddział Turek, Miejska Biblioteka Publiczna w Turku, Miejski Dom Kultury w Turku oraz OSP Turek zapraszają wszystkich chętnych na rajd rowerowy „Śladami umocnień Przedmościa Koło”.

Trasa liczy ok. 40 km i prowadzić będzie leśnymi i polnymi drogami bitymi. Celem rajdu jest dotarcie do wybranych schronów polskiej linii umocnień z 1939 roku, gdzie uczetnicy zapoznają się z ich historią. Prosimy o przygotowanie rowerów zaopatrzenie się w kamizelkę odblaskową.

Trasę wyznaczyli członkowie PTTK odział Turek. Określana jest jako łatwo-średnia. Prosimy zabrać ze sobą wodę, która jest nieodzowna w takich warunkach.

Zgłoszenia uczestnictwa w rajdzie prosimy kierować pod nr tel. 63 222 30 86 lub wypełnić kartę zgłoszenia przed startem, który będzie mieć miejsce na parkingu pod Urzędem Miejskim w Turku ul. Kaliska 59. Zakończenie nastąpi na parkingu leśnym za Nadleśnictwem Turek przy ul. Chopina.

W razie pytań prosimy o kontakt pod nr tel. 63 222 30 86.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.

źródło: miastoturek.pl


Obwieszczenie Starosty Tureckiego
Władysławów: Strażacy wezwani do uwięzionego ptaka

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 24 stycznia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.