Zapraszamy na zawody regionalne przez przeszkody "ANDREWEX" TUREK 2018

KJ "Mar-Klin" Turek

Już w tę niedzielę, 23 września odbędą się zawody regionalne przez przeszkody "ANDREWEX" TUREK 2018. Miłośnicy koni będą rywalizować na terenie KJ "Mar-Klin" Turek przy ul. Leśnej 31. Rozpoczęcie imprezy już o godzinie 10:00.

Podczas krajowego czempionatu źrebiąt szlachetnych, który odbył się 9 września w Baborówku, wyhodowany przez Marcina Klinkiewicza, ogierek Edgar (po og. Tanos od klaczy Emocja) zajął wysokie X miejsce wśród stawki sześćdziesięciu źrebiąt.

W minioną sobotę, 15 września wyhodowany przez Marcina Klinkiewicza, dwuletni ogier Estoril (po ogierze Bankiet od klaczy Eminencja) został Czempionem ogierków 2 i 3- letnich podczas IX Krajowego Czempionatu Koni Rasy Wielkopolskiej. Podczas tej samej imprezy, koń Neskorial (po ogierze Cantanis Son od klaczy Nanette), będący własnością Konstancji Klinkiewicz, zajął trzecie miejsce w grupie koni trzyletnich, otrzymując bardzo wysoką notę 8.5 za skoki.

Te i wiele innych pięknych zwierząt będzie można zobaczyć już w tę niedzielę, 23 września.

Sponsorem generalnym zawodów jest Andrewex Organizator KJ "Mar-Klin" Turek.

Zapraszamy!

Ambitni i pracowici uczniowie otrzymali stypendia
Malanów: Podstawówka w Dziadowicach - równolatka n...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 03 kwiecień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.