Zawodnicy Akademii Piłkarskiej Reissa pokonują Tura

Akademia Reissa

W niedzielę 16 września odbył się mecz ligowy grupy C2 w Kazimierzu Biskupim pomiędzy drużynami Akademii Piłkarskiej Reissa Poznań/Konin, a MGKS „Tur 1921” Turek. Spotkanie zakończyło się wynikiem 13:0 dla drużyny Akademii. Zawodnicy z Tura, pomimo wciąż powiększającej się liczby goli walczyli dzielnie do ostatniej minuty.

Drużynę APR Reissa zasila 13-letni mieszkaniec Turku Miłosz Dymbiński, który grał przeciwko swoim dobrze znanym kolegom. Miłosz rozpoczął mecz od dwóch bramek i jednej asysty. Turkowianin z APR Reissa związany jest od zerówki. Prezentował swoje umiejętności na licznych turniejach. Zauważony, wyróżniający się młody piłkarz otrzymał szansę na rozwój swoich umiejętności w złotej grupie Akademii Piłkarskiej Reissa w której obserwowano i dokonywano selekcji zawodników. Od 5 lat Miłosz gra z drużyną z którą jest bardzo związany. Swój wysoki poziom prezentuje w drugiej lidze okręgu Poznańskiego otrzymując bardzo wysoką punktację sezonu 2017/2018 uprawniającą wejście do pierwszej ligi. Droga w zdobywaniu umiejętności niesie za sobą wiele wyrzeczeń, gdyż turkowianin musi dojeżdżać na treningi 3 razy w tygodniu nawet po 70 km. Miłosz ma nadzieję, że uda się połączyć pasję z nauką, choć nie jest łatwo, a czasem uczy się nawet w aucie. Obecnie reprezentując region Koniński APR kibicuje sercem Tur Turowi i dobrze znanym mu kolegom.

Fot: akademiareissa/ fb
„Ulic i dróg będzie więcej. Głosujcie na Prawo i S...
Przykona: Volkswagen zapalił się nieopodal miejsco...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 25 października 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.