Zawodnicy z Turku ćwiczyli z Jarosławem Rogalą

Turkowianie ćwiczyli z Jarosławem Rogalą

Sekcja Kickboxingu w Klubie Sportów i Sztuk Walk w sobotę 23.02.2019 r. odwiedziła hale sportową „Koło” w Warszawie. Klubowicze wzięli udział w treningu z dwiema podopiecznymi jednego z najlepszych trenerów kickboxingu - Jarosławem Rogalą.

Trener poświęcił czas by doszkolić i poprawić błędy jakie widzi u turkowian. Był to mocny trening i intensywne wymiany ciosów w zadaniach jakie przygotował Jarosław Rogala. Dotychczas mieliśmy przyjemność gościć raz trenera Rogale w Turku na sali w SP nr.4 gdzie odbyło sie seminarium 2x2h, a teraz to nasz klub odwiedził matę na której podopieczni trenera Rogali ćwiczą i trenują kickboxing by startować na największych imprezach sportowych. Dziękujemy za możliwość treningu i ugoszczenie sekcji kickboxingu z KSiSW Turek na swoim treningu. Mamy nadzieje że nie raz jeszcze będziemy mieli przyjemność zawitać na sali treningowej i szlifować technikę pod okiem tak doświadczonego trenera.
Brudzew: Wyjazd do Teatru im. Wojciecha Bogusławsk...
Kibice z Turku w Bełchatowie

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 08 lipiec 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.