Żeglarze opanowali Przykonę, czyli regaty Armor Sailing Windsurfing School

Regaty Przykona

Żeglarze zapaleńcy spotkali się w Przykonie, aby wziąć udział w organizowanych po raz pierwszy regatach Armor Sailing Windsurfing School. Pogoda sprzyjała i chętnych na wykorzystanie wrześniowego wiatru nie zabrakło.

Przygotowania do startu rozpoczęły się już w niedzielny ranek. Chwilę po godz. 10.00 zaczęli gromadzić się pierwsi uczestnicy. Regaty odbywały się w modelu olimpijskim, a sygnał do pierwszego startu wybrzmiał w samo południe. Przez dwie godziny trwały zmagania żeglarzy, którzy umiejętnie wykorzystywali ostatnie podmuchy wiatru tego lata, przy okazji korzystając z uroków zbiornika w Przykonie.

Organizator niedzielnych regat, czyli ARMOR Sailing Windsurfing School zadbał o to, aby na każdego z uczestników oprócz dobrej zabawy i sportowej rywalizacji, czekały również nagrody.


Pościg za piratem drogowym. Nie miał prawka, był p...
Odprawa i ćwiczenia plutonu ratowniczego

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 28 maja 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.