Zgrupowanie Okręgowego Związku Karate w Poznaniu

Zgrupowanie

Dojo Stara Wieś – od 4 do 6 listopada. Zgrupowanie Okręgowego Związku Karate w Poznaniu. Metodycznie i mocno przepracowany weekend w miejscu, w którym można zasmakować klimatu Japonii.

Było to pierwsze zgrupowanie Branch WKO Japan shihan Dariusza Jasiakiewicza 5 dan (jeden przedstawicieli WKO na Polskę) , które mamy nadzieję zapoczątkowało cykliczność tego wydarzenia. Podczas zgrupowania odbyło się pięć sesji treningowych oraz dwie sesje egzaminacyjne na stopnie szkoleniowe (kyu) i mistrzowskie (dan), które składały się z kihon, ido-geiko, renraku, kata, wytrzymałości i siły oraz kumite. Egzamin zaliczyli na stopień mistrzowski 2 dan zdali Natasza Baranowska-Kowalczyk ( Poznań ) , Przemysław Kowalski, Tomasz Stankiewicz ( Turek ) , a na stopień 1 dan Tomasz Kaźmierczak ( Poznań ) i Dariusz Szymczak ( Turek ).
 
Ponadto na stopnie uczniowskie zdali z Turku zdali Jacek Kordylewski 1 kyu, Jacek Sobczak 1 kyu, Aleksandra Zając 2 kyu i Bogdan Pastuszko 2 Kyu. Teraz czekamy tylko za certyfikatami i imiennymi czarnymi pasami z Japonii.

WIELKIE GRATULACJE !!!!
 
Światowy Dzień Rzucania Palenia Tytoniu
Wyciąg z ogłoszenia o pierwszym przetargu ustnym n...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 08 grudnia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.