Zgrupowanie w ramach przygotowań do Pucharu i Mistrzostw Wielkopolski

Zgrupowanie karate

W dniach 22-24 kwietnia 2022 roku Okręgowy Związek Karate w Poznaniu zorganizował i przeprowadził zgrupowanie w ramach przygotowań do Pucharu i Mistrzostw Wielkopolski w ramach karate kontaktowego Shinkyokushinkai Karate w karkonoskich górach.

Reprezentacja sekcji Tuliszków i Grzymiszew uczestniczyła w tych przygotowaniach trenując kondycję na szlakach górskich.

Podczas pobyty rozegrano i przeprowadzano tam turniej karate Shinkyokushinkai w którym uczestniczyła cześć naszej reprezentacji i zajęła następujące miejsca : 1 miejsce: Kacper Jasak, Norbert Zagozda, Norbert Śmigielski, Mikołaj Maciejewski , Alicja Durczyńska , 2 miejsce : Antoni Ciuśniak , Gracjan Kozłowski, Krystian Rybicki, Antoni Siemiątkowski, Maksymilian Igielski , Alicja Mila, Klaudia Maciejewska, trzecie miejsca przypadło dla : Jana Gronostaja, Ksawerego Knop, Igora Kośli, Gabrysi Boguś , pozostali zawodnicy znaleźli się w 1/8 finału , tuż za podium.

Podziękowania dla opiekunów Juli Cymer, Janusza Stasiaka , Waldemara Mili za pomoc i wsparcie w organizacji wyjazdu. Szczególne podziękowania należą się dla Burmistrza Tuliszkowa pana Krzysztofa Romana i GKRPA w Tuliszkowie oraz Dyrektor ZSP Izabeli Gradeckiej za wsparł wyjazd naszych zawodników z sekcji Tuliszków i Grzymiszew i uczniów ZSP w Grzymiszewie ( 29) . Nad bezpieczeństwem i sprawnym przebiegiem wszystkich wycieczek górskich i turystycznych do Karpacza i Zamku Chojnik czuwał kierownik zgrupowania shihan Dariusz Jasiakiewicz 5 dan WKo Japan .

 

Konkurs plastyczny STOP POŻAROM
Zapraszamy na Wiec 1- Majowy w Turku

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 28 czerwca 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.