Zimowa Akademia Karate i Sportów Walki

Ferie z karate

Koniec ferii to również zakończenie kolejnej edycji Zimowej Akademia Karate i Sportów Walki, które wspierał Burmistrz Turku.

Zajęcia odbywały się w Sali Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku przy ul. Powstańców Wielkopolski obok Osiedla Wyzwolenia. W zajęciach uczestniczyły dzieci z Turku, które trenowały kyokushin karate, judo i samoobronę, a pomiędzy zajęciami prowadzono różnego rodzaju gry i zabawy. Młodzież ćwiczyła podstawowe techniki z zakresu kickboxingu i Muay Thai na klubowym ringu znajdującym się na wyposażonej w worki bokserskie Sali DJ Dojo. Podczas każdych zajęć dzieci i młodzież na koniec treningu otrzymywały okolicznościowe pamiątki i nagrody. Zarząd Klubu składa podziękowania sponsorom i rodzicom, którzy pomagali w realizacji zadania. Zajęcia prowadzili trenerzy i instruktorzy w osobach Dariusz Jasiakiewicz, Dariusz Szymczak, Seweryn Wilczyński i Joanna Grzybek.
Senior + skończył roczek
Malanów: Noworoczna zabawa charytatywna dla Wiktor...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 04 lipiec 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.