Złota odznaka dla byłego prezesa Tura

Tur Turek

Paweł Młynarski, były prezes Tura 1921 został wyróżniony Złotą Honorową Odznaką Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. Jest to jedno z najważniejszych odznaczeń, które otrzymują działacze sportowi.

Paweł Myłnarski z turkowską drużyną związany jest od wielu lat. Funkcję prezesa objął w 2014 roku i pozostawał nim do czerwca. Obecnie zasiada w komisji rewizyjnej. Jako prezes klubu niejednokrotnie stawać musiał przed trudnymi wyborami, kierując się zawsze troską o drużynę i piłkarzy. Jego zaangażowanie zostało dostrzeżone i docenione przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej i w niedzielę, 12 czerwca w otoczeniu kibiców były prezes Tura mógł odebrać złotą odznakę z rąk wiceprezesa związku, Grzegorza Pierzaka.

Nie zabrakło przy tym ciepłych słów, podziękowań i dobrych życzeń, szczególnie tych, aby turkowscy piłkarze awansowali do wyższej klasy rozgrywkowej. Grzegorz Pietrzak dziękował zwłaszcza za lojalność, zaangażowanie i oddanie dla piłki nie tylko tej w Turku, ale w całym regionie konińskim.

Symboliczną statuetkę na ręce Pawła Młynarskiego złożył również prezes obecnego zarządu klubu, Artur Poszwa, dziękując w ten sposób za wkład w rozwój Tura.

Brudzew: Niedziela pełna zabawy w Brudzyniu
Tuliszków: Świętujemy z kulturą, czyli jubileusz M...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 21 wrzesień 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.