Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Znamy rywala Kamila Gardzielika! Przed bokserem starcie z Marcosem Jesusem Cornejo

Copa Rocky Boxing Night w Koninie

Już niebawem odbędzie się kolejna zawodowa walka Kamila Gardzielika. W piątek, 9 listopada zawalczy on podczas gali Copa Rocky Boxing Night w Koninie. Tym razem przeciwnikiem naszego krajana będzie Marcos Jesus Cornejo.

Na gali odbędzie się kilka pojedynków amatorskich zawodników z Klubu Sportowego Copacabana Konin oraz cztery pojedynki boksu zawodowego. Pojedynek Kamila Gardzielika będzie głównym wydarzeniem wieczoru, a transmisje na żywo przeprowadzi telewizja Polsat Sport.

Początkowo przeciwnikiem Kamila Gardzielika miał być Ukrainiec Dmytro Berezniim, jednak z powodu kontuzji musiał on zrezygnować z walki.

Ostatecznie więc zostanie nim znany w Polsce Marcosem Jesusem Cornejo. Przeciwnik Gardzielika prawie wszystkie walki wygrał przez nokaut. Wiele osób pamięta go ze starcia z Damianem Jonakiek, z którym przeboksował osiem rund.

Oprócz walki Kamila podczas gali Copa Rocky Boxing Night w Koninie zobaczymy również walki Igora Jakubowskiego, Nikodema Jeżewskiego oraz Kevina Gruchały.

Dla kibiców którzy wybierają się na walkę Kamila będą darmowe autokary z Dobrej i z Turku ufundowane przez firmę Logistic Evex. Dodatkowo dzięki gminie i miastu Dobra rozdane będą koszulki dla kibiców Kamila wykonane przez firmę Vigo.

Zostały jeszcze ostatnie bilety. Rezerwacja na stronie evertim.pl lub pod numerem tel. 504 218 119.

Bilety na trybunach są w sprzedaży w cenie 50 zł i 75zł.

Parkiet:
I rząd-300 zł,
II i III rządz- 200zł,
IV, V, VI rząd- 150zł,
VII, VIII, IX rząd- 100 zł
X,XI,XII rząd-80zł.

Malanów: Emocje, historia i pamięć podczas rekonst...
Malanów: Nie o takiej drodze marzyli mieszkańcy Fe...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 15 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.