Spotkanie integracyjne pełne uśmiechów i słońca

Spotkanie integracyjne

Miłośnicy aktywnego wypoczynku oraz osoby, które lubią ciekawostki o przyrodzie wzięły udział w spotkaniu integracyjnym, które odbyło się w poniedziałek 27 maja.

Uczestników inicjatywy przywitano na parkingu leśnym nieopodal Nadleśnictwa w Turku. Po wyjaśnieniu wszystkich zasad wyruszono na wycieczkę. Podczas spaceru goście dowiedzieli się, jakie niespodzianki kryje las i jaką rolę w naszym życiu odgrywa przyroda opowiedział.

Wiele emocji wzbudził pokaz przeprowadzony przez profesjonalnych sokolników. Piękne ptaki przedstawił Mateusz Moszczyński, który nie tylko opowiedział o ich życiu, ale również pozwolił pogłaskać i wziąć na rękę.

Wycieczkę zakończyło ognisko oraz wspólne pieczenie kiełbasek. Uczestnicy spotkania integracyjnego bawili się wyśmienicie i mieli okazję miło spędzić czas w otoczeniu przyrody.

Sponsorami oraz organizatorami, którzy przyczynili się do powodzenia inicjatywy byli Salon Kajtek, Cukiernia Wietrzyk, Rafał Rogalski i Klaudia Borkowska, Wietrzyk Patrycja, Rabat Detal Sp. z o.o., Unicorn Trek, Agnieszka Warzych, Aleksandra Molka, Bożena Altman, Dariusz Grajkowski, Zbigniew Nowinowski, Mateusz Moszczyński, Dawid Różycki, Szkoła Podstawowa nr 4, Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Turku oraz rodzice.
A my już teraz wszytkich serdecznie zapraszamy na Drzwi Otwarte, które odbędą się 6 czerwca w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Turku!
Przykona: XIII Powiatowy Przegląd Twórczości Katol...
Dobra: Stracił panowanie nad kierownicą, auto dach...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 26 maja 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.