Spotkanie opłatkowe członków i sympatyków Tureckiej Izby Gospodarczej

Spotkanie Opłatkowe TIG

-W wieczór wigilijny najwięksi wrogowie potrafią się spotkać i pojednać. Członkowie rodzin oddaleni od siebie potrafią znaleźć wspólny język. Ten czas jest radością. Jest to czas tak wielkiego ujawnienia się dobra, że nie wyobrażamy sobie dzisiaj bez wieczoru wigilijnego naszego życia, świąt i naszej wiary- mówił prezes Tureckiej Izby Gospodarczej Marek Sawicki. W klimacie świątecznym integrowano się w piątek, 7 grudnia w Restauracji Turkovia w Turku.

Przybyłych na spotkanie przedsiębiorców z terenu powiatu tureckiego powitała Monika Kozłowska- dyrektor biura TIG.

-Jesteście dla nas wszyscy dobrymi partnerami. Partnerami w realizacji zadań, jakie wykonujemy na rzecz rozwoju gospodarczego naszego regionu. Wielu z nich nie udałoby nam się zrealizować bez państwa zaangażowania, pomocy i wzorcowej współpracy. Dziś mówimy wam wszystkim dziękujemy.

Dyrektor wspomniała o jednym z ważniejszych przedsięwzięć podjętych w ostatnim czasie, czyli budowie nowej siedziby TIG nazwanej Centrum Biznesu i Innowacji. Monika Kozłowska życzyła wszystkim również wszelkiej pomyślności oraz realizacji założonych celów.

Życzenia świąteczne złożyli między innymi wicestarosta turecki Władysław Karski, radny Sejmiku Województwa Wielkopolskiego Krzysztof Sobczak oraz przedstawiciel Wielkopolskiej Izby Gospodarczej z siedzibą w Gnieźnie Henryk Bartkowski.

Zanim przystąpiono do łamania się opłatkiem, a następnie do wieczerzy wigilijnej przed publicznością wystąpiła Marta Tomczyk-Groblica wraz z zespołem Kokardki z Malanowa.
 
Zdrowie pod choinkę w „Piątce”
Brudzew: Zadziwiam siebie, gdy siebie poznaję, czy...

Podobne wpisy

 

Komentarze 3

Gość - Lech w poniedziałek, 10 grudzień 2018 10:19

Niech sobie Trojana zaproszą. Toż to biznesmen I klasy

Niech sobie Trojana zaproszą. Toż to biznesmen I klasy
Gość - kara w niedziela, 09 grudzień 2018 18:51

Dużo zdrowia dla burmistrza, bo podobno taki chory

Dużo zdrowia dla burmistrza, bo podobno taki chory
Gość - Waldziu w niedziela, 09 grudzień 2018 14:00

A pan burmistrz antosik zignorowal przedsiębiorców???

A pan burmistrz antosik zignorowal przedsiębiorców???
Gość
wtorek, 07 lipiec 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.