Spotkanie sportowców z przedstawicielami turkowskiego samorządu

Karate Miasto Turek

W dniu 8 marca nie tylko był Dzień Kobiet ale odbyło się również spotkanie Burmistrza Turku Romualda Antosika i Przewodniczącej Rady Miasta Turku Marioli Kadrzyńskiej-Siwek z zawodnikami Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku z sekcji Shinkyokushinkai karate oraz ich rodzicami.

Podczas spotkania podziękowano za osiągnięte wyniki sportowe i zdobyte tytułu mistrzowskie oraz złożono życzenia z okazji Dnia Kobiet i wręczono kwiaty od Burmistrza. Przypomnijmy zawodnicy KSiSW Turek w styczniu podczas rozgrywanych Mistrzostw Polski w Mielnie zdobyli tytuły mistrzowskie i tak Marcel Rosiak został podwójnym Mistrzem Polski , Wojciech Gadomski zdobył tytuł Mistrza i v-ce Mistrza Polski ,a Aleksandra Zając brązowy medal.

Ukoronowaniem tych sukcesów było w wywalczenie kwalifikacji do udziału w Mistrzostwach Europy na Węgrzech w 24-25 czerwca br. Przez wymienionych zawodników podczas turnieju kwalifikacyjnego w Mielcu. Wymienieni trenują od 11-13 lat pod okiem shihan Dariusza Jasiakiewicza 5 dan WKO Japan.

Przypomnijmy historia klubu w Turku sięga 42 lat i trwa nadal dlatego zapraszamy do 6 sekcji klubu prowadzących zajęcia w różnych grupach wiekowych.

Tuliszków: Mieszkańcy Gozdowa nie chcą kolei przy ...
Być kobietą, być kobietą, czyli spełniane marzenia...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 04 grudnia 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.