Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Środki ochronne dla Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Turku

Powiat Turecki

Starosta Dariusz Kałużny, Wicestarosta Władysław Karski oraz Kierownik Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Turku Bogumiła Feliniak podpisali umowę o przekazaniu środków ochronnych do Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Turku. Na potrzeby pracowników ZOL zostały przekazane kombinezony, przyłbice, rękawiczki, maseczki KN95 oraz płyny dezynfekcyjne.

ZOL znajdujący się na terenie miasta przy ulicy Poduchowne 1 nie jest jednostką organizacyjną Powiatu Tureckiego. Ze względu na to, że placówka pomaga osobom starszym i schorowanym Zarząd Powiatu Tureckiego podjął decyzję aby wesprzeć zakład w tym trudnym okresie.

Jest to kolejny element działań, jakie samorząd powiatowy podejmuje w celu wspierania osób najbardziej zagrożonych zachorowaniem na COVID-19. Przypomnijmy, że wcześniej podpisano również umowę na wykonanie badań genetycznych PCR w celu identyfikacji zakażenia koronawirusem dla pracowników i podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Skęczniewie.

To także dowód udanej współpracy z kolejną potrzebującą wsparcia placówką.

 

Bezpieczny majowy weekend 2020
Zwiększa się pomoc dla przedsiębiorców z Powiatu T...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Wyborca w piątek, 01 maja 2020 10:41

Dwa pytania . 1. Czemu tak.pozno ? 2. Czy Dyrektor szpitala udostępni ten sprzęt ratowników czy podobnie jak w doniesieniu do prokuratury zamknie w szafie ?

Dwa pytania . 1. Czemu tak.pozno ? 2. Czy Dyrektor szpitala udostępni ten sprzęt ratowników czy podobnie jak w doniesieniu do prokuratury zamknie w szafie ?
Gość
niedziela, 16 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.