Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Statuetka i podziękowania dla bohaterskiego druha

Tuliszków

Druh z OSP Grzymiszew, Dawid Grzelczak, który pod koniec czerwca uratował tonącą w jeziorze dziewczynkę, otrzymał statuetkę i podziękowanie od burmistrza Krzysztofa Romana.

Pod koniec czerwca prezes jednostki w Grzymiszewie, druh Dawid Grzelczak wypoczywał z rodziną w Przyjezierzu. Będąc na plaży zauważył, że pod wodą znika kilkuletnie dziecko. Bez wahania ruszył na pomoc. Dzięki sprawnemu działaniu i poświęceniu udało mu się szybko dotrzeć do pięcioletniej dziewczynki i wydostać ją z wody. Dziecko bezpiecznie wróciło do rodziców.

Podziękowania od burmistrza Krzysztofa Romana to wyraz wdzięczności oraz symbol odwagi i bohaterstwa, jakimi wykazał się pan Dawid, ratując tonące dziecko. Dzięki opanowaniu i szybkiej reakcji zostało uratowane to, co najcenniejsze – ludzkie życie.

Przykona: Groźne skutki burzy w Smulsku
Spodenki męskie za kolano – hit czy kit?

Podobne wpisy

 

Komentarze 2

Gość - S w piątek, 01 lipca 2022 20:53

Na straż zawsze można liczyć, GRATULACJE

Na straż zawsze można liczyć, GRATULACJE
Gość - gosc w piątek, 01 lipca 2022 19:49

A pani nad ktora pan dawid tak biegal na slynnym juz ognisku?

A pani nad ktora pan dawid tak biegal na slynnym juz ognisku?
Gość
sobota, 25 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.