Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Sun Garden Polska uruchamia nowy projekt produkcyjny

Sun Garden

Nowoczesne meble tapicerowane to obszar produkcji, który rozwija się w firmie od kilku lat z największą dynamiką. Dzięki temu nowopowstająca PRODUKCJA SOF będzie realizowana w już w istniejących działach.

Produkowane modele funkcjonalnych sof to przedsięwzięcie komplementarne dla istniejącego portfolio firmy, które pozwoli jeszcze efektywniej wykorzystać moce produkcyjne wynikające z nowych inwestycji (jak innowacyjna linia do obróbki drewna w oddziale Sun Garden w Psarach oraz automatycznego system transportu komponentów).

Produkcja sof będzie zlokalizowana w zakładzie głównym w Malanowie. W związku z tym firma poszukuje pracowników produkcyjnych do działów :
- Montaż stelaży
- Montaż mebli kontynentalnych BX
- Montaż zagłówków
- Napełnianie poduszek
- Napełnianie materacy
- Produkcja sprężyn

Ponadto firma poszukuje pracowników także do Działu Przerobu Drewna w Psarach.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub bezpośredni kontakt z działem personalnym pod nr tel. 63 289 89 16, 63 289 89 10 oraz w siedzibie firmy w Malanowie, ul. Turecka 36.

Tuliszków: Pracowity weekend zawodników judo
Łazienka w stylu retro: przegląd stylowych płytek ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 25 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.