Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Świetne starty turkowskich motocyklistów

Zawody motocykle

Zawodnicy Miejskiego Klubu Motorowego "Tur-Mot" doskonale zaprezentowali się podczas treningu z pomiarem czasu, który odbył się w miejscowości Buczek.

Trening na wyjeździe to bardzo dobra forma przygotowania się do sezonu i nadchodzących startów w zawodach. Organizatorem niedzielnego (14 marca) zgrupowania był Gminny Klub Motorowy Buczek. Turek reprezentowało dziesięcioro zawodników, a wśród nich pięcioro juniorów i juniorek.

W kategorii amator świetnie wypadł Łukasz Grzybowski z Turku, którego profesjonalna jazda dała efekt w postaci pierwszego miejsca. Nad kolejnym zawodnikiem miał on aż dwie minuty przewagi.

Zawodników z MKM „Tur-Mot" jak zawsze wspierała firma Budros Pompy Ciepła, która pomogła motocyklistom w organizacji wyjazdu i transportu sprzętu. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy sukcesów w nadchodzącym sezonie.

Kawęczyn: Pożar stodoły w Głuchowie. Zaangażowanyc...
Nowe trendy w sukienkach - na co się przygotować w...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 13 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.