Szczepienia w nowym punkcie tylko po wcześniejszej rejestracji

Punkt Szczepień

Punkt Szczepień Powszechnych, który mieści się w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Technicznych w Turku otrzymał pozytywną rekomendację Narodowego Funduszu Zdrowia. Niebawem rozpoczną się szczepienia.

Punkt Szczepień Powszechnych przeciw COVID-19 mieści się w Zespole Zespół Szkół Technicznych w Turku im. gen. prof. Sylwestra Kaliskiego, przy ul. Milewskiego 3b. Składa się on z dwóch zespołów szczepiących, a ich wydajność ma osiągać ok. 1 400 dawek szczepień tygodniowo. Zwrócono się również o oddelegowanie żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej dla zapewnienia jeszcze lepszego funkcjonowania punktu. Zapewniono również o gotowości druhów i strażaków zawodowych z powiatu tureckiego w wsparciu funkcjonowania nowego punktu szczepień.

Nowy punkt szczepień rozpocznie funkcjonowanie w momencie dostarczenia szczepionek. Skorzystanie z nich będzie jednak możliwe wyłącznie po wcześniejszej rejestracji przez rządowy portal szczepień - https://www.gov.pl/web/szczepimysie/zarejestruj-sie-na-szczepienie-przez-sms?fbclid=IwAR2bmo5zeAgqpM_cD9it1hKgIc9VQXUiwU33DCVdIMUjyBrMrIZVBplS0Dg .

Osoby, które nie dokonały wcześniejszej rejestracji nie zostaną w punkcie zaszczepione.

fot. Powiat Turecki

Wiedza kluczem do lepszej przyszłości. Gdzie jej s...
Kawęczyn: Lech Kaczyński zamiast Jana Pawła II? Ra...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 25 stycznia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.