Wyróżnione 

Wideo: Szkoła pełna muzyki. Nie czekaj - weź udział w rekrutacji!

Szkoła Muzyczna Rekrutacja

Tradycyjnie już Państwowa Szkoła Muzyczna w Turku otwiera swoje drzwi na nowych uczniów. Instrumenty można poznać wirtualnie, a już na początku czerwca odbędą się przesłuchania kandydatów.

Oprócz umiejętności gry dzieci w szkole muzycznej uczą się także systematyczności, dyscypliny, organizacji czasu, wytrwałości i radzenia sobie ze stresem. Nauka w Państwowej Szkole Muzycznej w Turku prowadzona jest w dwóch cyklach - sześcioletnim dla uczniów w wieku od 6 do 10 lat oraz 4-letnim, dla kandydatów w wieku 8-16 lat.

Wybierać można spośród takich instrumentów jak flet, klarnet, saksofon, trąbka, puzon, akordeon, fortepian, skrzypce, wiolonczela, gitara klasyczna oraz instrumenty perkusyjne. W świat muzyki wprowadza uczniów kadra złożona z doświadczonych pedagogów, muzyków filharmonii i teatrów, koncertujący solo oraz w zespołach, osiągający z uczniami sukcesy na licznych konkursach.

Instrumenty, na których można uczyć się w Państwowej Szkole Muzycznej w Turku zaprezentowano w wirtualny sposób.

Odwiedzając stronę https://muzyczna.turek.pl/o-szkole/ każdy ma możliwość poznać nie tylko specyfikę wszystkich instrumentów, ale też poznać nauczycieli. O szczegółach tegorocznej rekrutacji można również dowiedzieć się dzwoniąc po numer 518 350 253 (dyrektor) lub 518 354 790 (sekretariat). Po uzgodnieniu telefonicznym możliwe jest także osobiste zwiedzanie szkoły i indywidualne konsultacje. Wstępne badanie przydatności kandydatów zaplanowano natomiast na 8 i 9 czerwca.


Akcja charytatywna w Zespole Szkół Technicznych "D...
Zapraszamy turkowianki na badania mammograficzne

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 13 czerwiec 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.