Szlachetna Paczka w Turku czas start! Turkowianie otrzymali czerwone balony

Szlachetna Paczka Turek

Dzisiaj, tj. 16 listopada ruszyła kolejna akcja charytatywna Szlachetna Paczka. Do wielkiego finału pozostało 22 dni. Wiele rodzin może otrzymać wsparcie zarówno materialne, jak i duchowe. Wszystko dzięki inicjatywnie turkowskiej wolontariuszy oraz MOPS.

Akcja Szlachetnej paczki ruszyła oficjalnie w samo południe. W całej Polsce wolontariusze wspierają osoby, które potrzebują pomocy. W centrum Turku mieszkańcy mieli okazję zobaczyć wiele czerwonych balonów oraz przyłączyć się do wspólnego tańca. Podobnie, jak w roku ubiegłym był to Polonez którego poprowadził Mariusz Górski.

W sercu miasta burmistrz Romuald Antosik zaktualizował liczbę dni do wielkiego finału akcji.

Wszyscy z uśmiechami na twarzach i entuzjazmem zachęcali turkowian do przyłączenia się do inicjatywy. Pozostało 22 dni, aby chętni mogli wybrać jedna z rodzin zgłoszonych do akcji i ofiarować jej pomoc.

Pomóc może każdy - indywidualnie lub w grupie.

 

Turek: Zawodnicy z całego kraju rywalizują w II Pu...
Przesiądź się na elektryczną hulajnogę albo deskor...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Gosia w wtorek, 19 listopada 2019 00:45

Piękna akcja

Piękna akcja
Gość
sobota, 28 maja 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.