Szlachetna paczka z romantycznym akcentem

Szlachetna Paczka 2018

Dziś wolontariusze Szlachetnej Paczki uwijają się jak w ukropie, rozwożąc paczki przygotowane przez darczyńców. Są łzy wzruszenia i ogromna wdzięczność. Tegoroczna edycja z pewnością będzie wyjątkowa jeszcze z jednego powodu…

W tym roku paczki przygotowywane są przede wszystkim dla starszych osób. To one bowiem często powtarzają, że poza zdrowiem niczego więcej im nie potrzeba. Żyją po cichu i skromnie, ale często brak im podstawowych rzeczy. Jak co roku znaleźli się ludzie o ogromnych sercach.

Darczyńcy przygotowali świąteczne prezenty dla 28 rodzin. Rozwieźli je turkowscy wolontariusze, którzy pojawiając się w progach domów wzbudzali radość wśród najmłodszych i wzruszenie u dorosłych.

Wzruszeń nie brakowało także nie tyko z powodu samych paczek i radości obdarowywanych. Turkowski sztab Szlachetnej Paczki był dziś bowiem świadkiem czegoś pięknego i niezwykłego. Dwoje wolontariuszy - Natalia i Konrad - właśnie dziś postanowili się zaręczyć. Oboje poznali się w wolontariacie, który stał się ich pasją i sposobem na życie.

„Wszystko, co naprawdę powinienem wiedzieć, nauczy...
Zdrowie pod choinkę w „Piątce”

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 28 maja 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.