Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

"Tamta dziewczyna" zakończyła Dni Tuliszkowa

Sylwia Grzeszczak w Tuliszkowie

Koncertem Sylwii Grzeszczak zakończyły się tegoroczne Dni Tuliszkowa. Atrakcji towarzyszącym mieszkańcom przez całą niedzielę nie brakowało, a wspólną zabawę rozpoczęto jeszcze przed południem.

Niedzielna zabawa rozpoczęła się w Tuliszkowie już o dziesiątej rano. Wówczas na stadionie rozpoczął się festyn, podczas którego można było sprawdzić się w grach i zabawach sportowych, a także rywalizacji w archery tag czy bumper ball. Popołudnie otworzył występ „Teatru na walizkach”, który zaprezentował spektakl „Błazenologia”. Dzieci i ich rodzice mogli wziąć udział w konkursie na fraszkę lub hasło do tematu „Nie piję - lepiej żyję”.

W koncertowej części najpierw zaprezentowała się tuliszkowska orkiestra dęta i artyści ze studia piosenki działającego przy MGOK w Tuliszkowie. Piosenki Zbigniewa Wodeckiego przypomniał wszystkim Kasztelan Project Band. Gwiazdą, na którą wszyscy czekali była natomiast Sylwia Grzeszczak, której występ zakończył tegoroczną edycję Dni Tuliszkowa.

fot.M.JAC

Dni Tuliszkowa w kulinarnej odsłonie
Niedziela w klimacie retro z Kapelą Zza Roga

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 28 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.