Trwa Majówka Powiatu Tureckiego! Zapraszamy

Majówka Powiatu Tureckiego

Zachwyca smakami, kolorami i niepowtarzalną atmosferą! Majówka Powiatu Tureckiego trwa, a chętnych, by wziąć w niej udział nie brakuje. Jeszcze teraz zapraszamy do Zespołu Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich. Z całą pewnością nie będzie zawodu.

Z całą pewnością można stwierdzić, że tegoroczną majówkę, która rozpoczęła się w niedzielę, 21 maja zdominowały piękne rośliny oraz przepyszne jedzenie.

Chętni mają okazję skosztować różnorodnych dań przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich z terenu całego powiatu Tureckiego.

Na terenie Zespołu Szkół Rolniczych dzieje się wiele. Niespodzianki przygotowano dla dzieci, a wśród nich dmuchane place zabaw, karuzele czy smakołyki. Chętni mogą skorzystać ze stoisk gastronomicznych, oraz uczestniczyć w prezentacjach innowacyjnych technologii, które dostępne są w Zespole Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich.

Mieszkańcy będą świadkami powiatowego etapu VIII edycji Bitwy Regionów. Podczas Majówki Powiatu Tureckiego będzie można przekonać się, że gotować każdy może, a komisja konkursowa wybierze tego dnia najpiękniejsze stoisko KGW.

Zapewniamy, że z imprezy nikt nie wyjdzie głodny, a jedynie szczęśliwy dzięki różnorodności smaków.

Jeszcze zdążycie! Zapraszamy!

Noc Muzeów w Turku w klimacie średniowiecza
Kamil Gardzielik wygrywa kolejną walkę!

Podobne wpisy

 

Komentarze 2

Gość - Tom w poniedziałek, 22 maja 2023 21:23

Z Konina przyjechało kilka wagonów koleją

Z Konina przyjechało kilka wagonów koleją
Gość - gość w poniedziałek, 22 maja 2023 11:27

Jak pięknie się nasz poseł prezentuje na zdjęciach z imprezy:-) Widać, że "praca" naszego posła polega na ciągłym ustawianiu się do zdjęcia:-)))

Jak pięknie się nasz poseł prezentuje na zdjęciach z imprezy:-) Widać, że "praca" naszego posła polega na ciągłym ustawianiu się do zdjęcia:-)))
Gość
poniedziałek, 04 grudnia 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.