Trzy dziewczyny z powiatu tureckiego z szansą na tytuł Miss Wielkopolski

Miss

Trwa kolejna edycja prestiżowego konkursu Miss Wielkopolski. Do półfinału zmagań zakwalifikowały się trzy dziewczyny pochodzące z powiatu tureckiego. Mają one szansę zdobyć tytuł najpiękniejszej kobiety województwa. Cały czas można oddawać na nie głosy.

Konkurs Miss Wielkopolski dedykowany jest dla pań między czternastym a dwudziestym siódmym rokiem życia. Jest podzielony na dwie kategorie – Wielkopolska Miss i Miss Nastolatek. Po eliminacjach ćwierćfinałowych do trwającego właśnie półfinału plebiscytu dostały się pochodzące z powiatu tureckiego Wiktoria Jędrasiak (21 lat, 173 cm wzrostu), Patrycja Kominiarczyk (22 lata, 174 cm. wzrostu), a także startująca w kategorii nastoletniej – Maja Pietrzak (15 lat, 175 cm wzrostu).

Każda z nich – oprócz zdjęć i klipu wideo, które opublikowane zostały w mediach społecznościowych organizatora konkursu – przygotowała także krótką notkę o sobie. Kandydatki pochodzące z ziemi turkowskiej tak zachęcają do oddawania na nie głosów.

- Mam piętnaście lat, pochodzę z małej miejscowości Bogdałów. Na co dzień uczę się w technikum. Bardzo lubię być fotografowana. Interesuję się modą i aktorstwem. Lubię również spotykać się ze znajomymi. Jestem bardzo pozytywną osobą. Ze mną nie można się nudzić – napisała o sobie Maja Pietrzak, która walczy o tytuł Wielkopolskiej Miss Nastolatek.

- Pochodzę z pięknej wioski, która znajduje się w Laskach w powiecie tureckim. Na co dzień studiuję na uczelni wojskowej w Warszawie na kierunku logistyka. Jestem uśmiechniętą i komunikatywną osobą, która uwielbia spędzać czas w gronie przyjaciół i rodziny. Wszelka aktywność fizyczna nakręca mnie pozytywnie do życia. W wolnych chwilach czytam książki i zwiedzam ciekawe miejsca – przedstawia siebie 22-letnia Patrycja Kominiarczyk.

- Pochodzę z Turku. Na co dzień studiuję prawo w biznesie w Poznaniu. Lubię podróżować. Daje mi to możliwość poznawania ludzi z różnych kultur. W wolnym czasie angażuję się w pomoc innych poprzez aktywny udział w wolontariatach – tak do głosowania na swoją osobą zachęca Wiktoria Jędrysiak, która ma 21 lat.

Aktualnie trwa głosowanie, w którym udział może wziąć każdy. Jego wynik zdecyduje, które z dziewczyn zakwalifikują się do ścisłego finału. Głosy można oddawać klikając tzw. lajki zdjęciom kandydatek na stronie plebiscytu na portalu Facebook oraz w aplikacji Instagram. Można także wysyłać SMS-y. Więcej informacji na temat w jaki sposób wesprzeć lokalne kandydatki można znaleźć TUTAJ

Wideo: Świetny wynik Andrzeja Opłatka w finale EYC...
Brudzew: W strażackim garażu zaparkował wóz za pon...

Podobne wpisy

 

Komentarze 2

Gość - misspoland w poniedziałek, 25 styczeń 2021 10:30

Szanowna redakcjo!
Prosimy o sprostowanie! To nie jest konkurs Miss Wielkopolski! Taki już się odbył i reprezentantki tego konkursu były tydzień temu w finale Miss Polski!

Ten konkurs to Wielkopolska Miss!

Szanowna redakcjo! Prosimy o sprostowanie! To nie jest konkurs Miss Wielkopolski! Taki już się odbył i reprezentantki tego konkursu były tydzień temu w finale Miss Polski! Ten konkurs to Wielkopolska Miss!
Gość - Tomek w poniedziałek, 25 styczeń 2021 07:17

Miss Wielkopolski.
Moje typy:
Miss Wielkopolski zdobędzie dziewczyna z Bydgoszczy, I Vicemiss z Warszawy, II Vicemiss ze Szczecina.
Miss Publiczności z Łańcuta.
Miss Foto z Bytomia.

Miss Wielkopolski. Moje typy: Miss Wielkopolski zdobędzie dziewczyna z Bydgoszczy, I Vicemiss z Warszawy, II Vicemiss ze Szczecina. Miss Publiczności z Łańcuta. Miss Foto z Bytomia.
Gość
środa, 24 luty 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.