Tuliszków: Była kotłownia, będzie kino. Prace już ruszyły

W Tuliszkowie powstaje kino społecznościowe
Ruszyły prace budowlane związane z przekształceniem pomieszczeń po byłej kotłowni w budynku szkoły podstawowej w Tuliszkowie na kino społecznościowe.
 
 
W wyniku postępowania przetargowego wyłoniono wykonawcę na realizację ww. zadania. Zostało nim Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo Usługowe BOMARD Czesław Kędziora. W pomieszczeniach po byłej kotłowni powstanie małe kino społecznościowe. Miejsce, gdzie w kameralnej i przyjaznej atmosferze będą spotykać się mieszkańcy, spędzając czas w komfortowych warunkach, w profesjonalnej sali kinowej, oferującej wysoką jakość obrazu i dźwięku. Obecnie trwają prace rozbiórkowe na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. 
 
Wartość zadania wynosi 637 663 90 zł. Projekt jest współfinansowany ze środków Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, w ramach projektu „Małe kino społecznościowe szansą na rozwój zasobów kulturalnych województwa wielkopolskiego”. Gmina Tuliszków jest jedną z 26 gmin z Województwa Wielkopolskiego, które jako partnerzy biorą udział w projekcie.

 

Systemy ochrony przeciwprzepięciowej, które dają s...
W Brudzewie nie będzie wikariusza. Zmiany personal...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 12 sierpnia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.