Tuliszków: Czworo chętnych na sekretarza

Konkurs na sekretarza gmina Tuliszkow
Zakończył się nabór kandydatów na stanowisko sekretarza Gminy i Miasta Tuliszków. Do dalszego etapu rekrutacji zakwalifikowano cztery osoby. 
Jesień rozpocznie się w Tuliszkowie od wprowadzenia istotnej zmiany w funkcjonowaniu urzędu - pojawi się stanowisko sekretarza, czyli osoby, która pełnić będzie m.in. nadzór nad prawidłowym załatwianiem spraw i czuwać nad zgodnością z prawem wydawanych decyzji. Zadaniem sekretarza będzie również nadzór nad realizacją uchwał rady oraz nad przygotowywaniem projektów uchwał rady i zarządzeń burmistrza, a także opracowywanie projektów prawa miejskiego i zapewnienie prawidłowej organizacji pracy w urzędzie. 
 
W kolejnym etapie, który składać się będzie z testu i rozmowy kwalifikacyjnej udział wezmą: Ewa Różycka z Władysławowa, Piotr Paweł Nowaczyk z Turku, Piotry Hryniuk z Wróbliny oraz Jarosław Szczap z miejscowości Głogowa. Dwoje pierwszych kandydatów ma już w swojej zawodowej karierze doświadczenie na stanowisku sekretarza - Ewa Różycka w gminie Władysławów, zaś Piotr Nowaczyk w gminie Brudzew. Piotr Hryniuk był natomiast zastępcą burmistrza Ciesielskiego w Tuliszkowie.
Owoce egzotyczne, których warto spróbować na wakac...
Wideo: Ochotnicze Straże Pożarne mogą wnioskować o...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 21 luty 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.