Tuliszków: Droga Jana Pawła II oficjalnie przekazana użytkownikom

Jana Pawła II Tuliszków

Do użytku oddany został wyremontowany odcinek ulicy Jana Pawła II w Tuliszkowie. Inwestycję sfinansował Powiat Turecki, który jest zarządcą drogi.

W oficjalnym przekazaniu drogi do użytku wzięli udział: Starosta Turecki Mariusz Seńko, Burmistrz Gminy i Miasta Tuliszków Grzegorz Ciesielski ,Radni Powiatu Tureckiego: Aneta Seńko, Katarzyna Szczap, B. Radeckiego oraz Kierownik Zarządu Dróg Powiatowych Andrzej Paruszewski.

Wykonawcą przedsięwzięcia była firma TRANS-SPILIT ze Ślesina. Zakres robót obejmował przebudowę nawierzchni jezdni, wykonanie chodnika z kostki brukowej, ścieków przykrawężnikowych, obrzeża betonowego, oznakowania poziomego oraz budowę krawężnika betonowego. Wartość inwestycji to 193.237,82 zł.

Burmistrz Grzegorz Ciesielski ponownie informował o możliwości przejęcia przez Gminę i Miasto Tuliszków, za zgodą Rady Miejskiej, zmodernizowanego. Podczas spotkania doszło również do wstępnego porozumienia w kwestii realizacji remontu przez Powiat Turecki pozostałej części ul. Jana Pawła II przy współudziale tuliszkowskiego samorządu.

Źródło:www.tuliszkow.pl

Wyższy stopień zawodowy nauczycieli z powiatu ture...
Listy gratulacyjne i podziękowania dla strażaków, ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 21 lutego 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.