Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Tuliszków: Dzień Kobiet i Mężczyzn pełen piękna, muzyki i niespodzianek

Tuliszków

Wyjątkowy Dzień Kobiet i Mężczyzn zorganizowano w Hali Widowiskowo-Sportowej w Tuliszkowie. Nie tylko wspaniała muzyka, ale również masa niespodzianek czekały na mieszkańców. Tego dnia wszyscy bawili się znakomicie, a wieczór z całą pewnością w pamięci pozostanie długo.

Dzień Kobiet i Mężczyzn zorganizowany został w sobotę, 11 marca. Tego dnia na scenie pojawił się zespół Kasztelan Band Project z Miejsko- Gminnego Ośrodka w Tuliszkowie. Muzycy zaprezentowali największe przeboje Budki Suflera.

Życzenia przybyłym złożyli burmistrz Tuliszkowa Krzysztof Roman oraz dyrektor MGOK w Tuliszkowie Mirosław Rojek.

-Przyszliście, żeby się dobrze bawić i mam nadzieję, że dobrze się bawiliście. Życie zawsze układa się w sposób nieprzewidywalny. Nikt z nas nie jest w stanie przewidzieć tego, co będzie jutro. Możliwości zawsze są, ale nigdy nie można sięgnąć po to o czym marzymy bez osoby, która jest obok- mówił burmistrz Roman, doceniając przy tym rolę kobiet w życiu.

Chętni mieli okazję skosztować pyszności w kawiarence przygotowanej przez Radę Rodziców działającej przy Szkole Podstawowej w Tuliszkowie. Było ciasto, pizza oraz ciepłe i zimne napoje. Wielu zwolenników znalazły stoiska z niespodziankami. Panie robiły makijaże, fryzury i korzystały z porad profesjonalistów.

Nie obyło się bez konkursów z nagrodami oraz wyjątkowej atmosfery, która trwała podczas zorganizowanego w Tuliszkowie Dnia Kobiet i Mężczyzn.

fot. M.JAC

Dobra: Muzyka i tańce dla wszystkich pań
Gm.Turek: Piękne kwiaty i mnóstwo radości na Dzień...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 19 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.