Tuliszków: Dzień Kobiet pełen piękna, wiedzy i smakołyków

Dzień Kobiet w Tuliszków

Kiedy kobiety są najbardziej szczęśliwe? Gdy mają piękny makijaż, fryzurę, są zrelaksowane i… najedzone. Do tego odrobina pewności siebie i bliska duszy osoba, z którą można się czuć swobodnie. O to wszystko zadbali organizatorzy Dnia Kobiet w Tuliszkowie. Była też masa niespodzianek, które sprawiły, że kobiety poczuły się naprawdę wyjątkowo.

Dzień Kobiet w Tuliszkowie rozpoczął się w niedzielę, 8 marca wykładem certyfikowanego coacha, trenera i mentora Marleny Ciegiełko – Konrad. Misją pani Marleny jest wspieranie ludzi w osiąganiu doskonałości osobistej poprzez systematyczny rozwój. Marlena przyjechała z Gdańska i poprowadziła szkolenie z zakresu rozwoju osobistego, kompetencji przydatnych w życiu zawodowym i prywatny, zarządzania czasem czy też asertywności.

O tym jak profesjonalnie wykonać makijaż opowiedziała Marta Dziublewska. Panie dowiedziały się, jak pielęgnować skórę i zobaczyły w jaki sposób sprawić, by wyglądać naturalnie. Miłą niespodzianką były losy z numerkami, które każdy otrzymywał przy wejściu. Chętni, by wziąć udział w zabawie mieli okazję wygrać makijaż, masaż oraz piękną fryzurę. Piękne makijaże tworzyły Marta Dziublewska, Natalia Nowak, Kamila Kominiarczyk oraz Joanna Fabiańska. Uczesaniamim natomiast zajęły się Kamila Rabiega i Salon Fryzjerski Kamila Ignaczak. Strefą relaksu zajęły się natomiast Marta Klimczak oraz Katarzyna Janiszewska.

Z zaproszenia skorzystał trener personalny Bartosz Płuciński (Kuźnia Sylwetki), a porady z zakresu zdrowego stylu życia, odżywiania oraz pomiaru masy ciała za pomocą analizatora udzielała dietetyk Olga Cieślar. Z imprezy nikt nie wrócił do domu głodny, bowiem pyszne smakołyki przygotowali Pizzeria Apetito, Pizzeria K-2 praz Restauracja Meteora.

Zwieńczeniem wydarzenia był koncert Kasztelan Band Project. Zespół powstał z pasji i zaangażowania kilku osób, muzyków. Tworzą go: Mariusz Dróżdż - perkusja i wokal, Jarosław Durkiewicz - gitara basowa i wokal, Tomasz Maćkowski - akordeon, keyboard i wokal, Tomasz Radecki - gitara i wokal, Mirosław Robak - saksofon altowy, Mateusz Staciwa – trąbka, Marcin Skórka – puzon. Muzyków wspiera Artur Zajdel, grający na perkusji, a podczas koncertów towarzyszy im wokalistka Aldona Bednarz. Muzycy zagrali na Dniu Kobiet w tuliszkowskiej hali.

W całym wydarzeniu najwspanialsza była atmosfera. Kobiety czuły się naprawdę swobodni i miło spędziły czas wraz ze swoimi przyjaciółkami i rodzinami. Oprócz tego miał okazję uzyskać odpowiedzi na pytania oraz skorzystać z porad specjalistów.

Adrian Skopiński we fryzjerskiej czołówce świata. ...
Dobra: Burmistrz w klapkach, przewodniczący z dams...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 05 lutego 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.