Tuliszków: Klub Radnych Porozumienie o podwyżkach cen śmieci na spotkaniu w Sarbicku

Klub Radnych Porozumienie

Przedstawiciele klubu radnych Porozumienie wzięli udział w spotkaniu sołeckim w Sarbicku zorganizowanym przez radnego Jakuba Wieczorka. Tematem spotkania była podwyżka cen śmieci zaproponowana przez Burmistrza Tuliszkowa.

Przypominamy, że w skład klubu radnych Porozumienie, wchodzą Wit Bryliński (przewodniczący) Andrzej Janczewski, Roman Jarosik, Tadeusz Kwiatkowski, Aleksandra Nawara, Bartłomiej Ast, Jakub Wieczorek, Jan Mikołajczyk, Marek Zabłocki, Roman Olesiński.
Członkowie klubu spotykają się na zebraniach sołeckich podczas których podejmują ważne tematy dotyczące gminy i miasta Tuliszków.

Podczas spotkania w Sarbicku odbyła się dyskusja po które obecni na sali mieszkańcy jednogłośnie przychylili się do kompromisowej propozycji klubu radnych, który zaproponował stawkę 13 zamiast 15 zł za odbiór śmieci segregowanych.

Inicjatywa w sprawie wprowadzenia propozycji do uchwały przekazana została przez członków klubu burmistrzowi Tuliszkowa.
Radni odpowiedzieli także na szereg pytań i poinformowali mieszkańców o swoim stanowisku w sprawie planowanych inwestycji.

Zegar ruszył. Politycy stają do boju o Sejm i Sena...
"Piękna nasza Polska cała..."

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Gość w wtorek, 10 wrzesień 2019 12:43

Kiedy na ulicach Tuliszkowa będą kosze na śmieci?

Kiedy na ulicach Tuliszkowa będą kosze na śmieci?
Gość
poniedziałek, 06 lipiec 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.