Tuliszków: Mikołajkowy Zawrót Głowy

Mikołajki w Tuliszkowie

W niedzielne popołudnie Stowarzyszenie Razem dla Dzieci zorganizowało akcję "Mikołajkowy Zawrót Głowy", zapewniając moc atrakcji dzieciom.

Podczas tegorocznej edycji wydarzenia dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz pomocy przedmedycznej zorgaznizowany przez OSP Tuliszków. Ponadto dzieci mogły uczestniczyć w zabawach z animatorem, zajęciach plastycznych, mogły skorzystać z salki sensorycznej. Chłopcy z MGKS Tulisia Tuliszków wzięli udział w rozgrywkach piłkarskich o Puchar Starosty Tureckiego. Dodatkową atrakcją był kiermasz ozdób świątecznych i kawiarenka z wypiekami przygotowanymi przez rodziców ze stowarzyszenia.

Stowarzyszenie Razem dla Dzieci powstało w listopadzie 2015 roku i zrzesza rodziców, którzy chcą pomagać innym.Organizacja co roku zaprasza dzieci do wspólnej zabawy, a przy okazji pomaga potrzebującym. Tegoroczny dochód ze sprzedaży cegiełek zostanie przekazany na zakup pomocy dydaktycznych i pielęgnacyjnych dla Oddziału Noworodkowego i Oddziału Dziecięcegow Szpitalu w Turku.

Wydarzenie takie jak "Mikołajkowy Zawrót Głowy" było okazją do integracji lokalnej społeczności, a wszystko to odbyło się w atmosferze zbliżających się świąt.

źródło: tuliszkow.pl

Festiwal Talentów w Miejskim Domu Kultury
Władysławów: Sukces Michała Mateli na XIX Paraspar...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 21 lutego 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.