Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Tuliszków: Młody druh OSP Grzymiszew zginął w tragicznym wypadku

Tragiczny wypadek z udziałem mieszkańca Grzymiszewa
W tragicznym wypadku, do którego doszło w niedzielę, 15 sierpnia zginął 26-letni mieszkaniec Grzymiszewa (gmina Tuliszków). Bliscy pożegnają go po raz ostatni w sobotę, 21 sierpnia.
Wypadek miał miejsce w okolicach Bieniszewa (gmina Kazimierz Biskupi). Ze wstępnych ustaleń policji i prokuratury wynika, że kolumna motocyklistów jadąca w kierunku Konina zaczęła wyprzedzać jadące przed nimi samochody. Podczas wykonywania manewru motocykl prowadzony przez 26-letniego mieszkańca Grzymiszewa zahaczył o jednoślad jadący przed nim. Pojazd przewrócił się i wpadł prosto pod koła nadjeżdżającego z przeciwka samochodu osobowego.
Mimo podjętej reanimacji nie udało się uratować młodego motocyklisty. Druh OSP Grzymiszew zginął na miejscu. W sobotę o godz. 12.00 na cmentarzu parafialnym w Grzymiszewie odbędą się uroczystości pogrzebowe.
Fot. Pixabay
Tomograf w turkowskim szpitalu dostępny dla każdeg...
Najlepsi na plaży, czyli obóz sportowy Karate Shin...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Gggh w środa, 18 sierpnia 2021 16:05

25 letni.

25 letni.
Gość
piątek, 19 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.