Tuliszków: Nowi dyrektorzy na nowy rok szkolny

Szkoła

Od 1 września w szkołach podstawowych w Ogorzelczynie i Grzymiszewie (gmina Tuliszków) rozpoczynają pracę nowi dyrektorzy. W tuliszkowskiej podstawówce obowiązki dyrektora w dalszym ciągu pełnić będzie natomiast Marcin Pilarski.

Nowy rok szkolny przynosi zmiany na stanowiskach dyrektorów podstawówek w gminie Tuliszków. W Grzymiszewie dotychczasową dyrektor Małgorzatę Krucką zastąpiła Izabela Gradecka, a w Ogorzelczynie szkołą zamiast Jolanty Werkowskiej kierować będzie Katarzyna Wojtkowiak. O zmianach poinformował podczas ostatniej sesji rady miejskiej burmistrz Krzysztof Roman.

- Z tego miejsca obydwu paniom składam serdeczne życzenia pomyślności. ale też podziękowania za lata pracy, które są za nimi. Za to, że wspólnie z gronem pedagogicznym prowadziły szkoły, poświęcały życie prywatne na to, aby w szkołach dobrze pełnić swoje obowiązki - mówił włodarz gminy Tuliszków.

W maju ze stanowiska dyrektora Szkoły Podstawowej w Tuliszkowie odwołano natomiast Mirosławę Puszcz-Majdę. Konkurs na osobę, która miałaby ją zastąpić unieważniono. Obowiązki dyrektora w dalszym ciągu pełnić będzie zatem dotychczasowy wicedyrektor - Marcin Pilarski.

Konsultacje kadry narodowej Polskiego Związku Kick...
Witaj szkoło! Powrót w specjalnych warunkach? (Jes...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 21 października 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.