Tuliszków: Nowy plac zabaw z myślą o najmłodszych

Plac Zabaw

W piątek 7 października Burmistrz Krzysztof Roman, przy kontrasygnacie Skarbnika Anny Nawrockiej, podpisał z wykonawcą umowę na realizację zadania pod nazwą „Zagospodarowanie skweru przy ulicy Jana Pawła II w Tuliszkowie”.

W wyniku przeprowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego , wykonawcą została Pani Kinga Kasztarynda prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Kinga Kasztarynda Roboty Budowlane.

Wartość zadania wynosi: 231 172, 35 zł.

Zakres prac obejmuje: karczowanie drzew, uporządkowanie terenu, wykonanie nawierzchni z kostki brukowej, ogrodzenia, dostarczenie i montaż nowych, bezpiecznych urządzeń zabawowych.

Gmina uzyskała dofinansowanie na realizację ww. zadania z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014- 2020, w ramach poddziałania 19.2 „ Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”.

Wartość uzyskanego dofinansowania: 58 857 zł brutto.

Malanów: Nowa droga w Grąbkowie oddana do użytku
Druhna Weronika w programie „Pierwszy ratownik”

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 21 lutego 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.